45-574 Opole, ul. Podmiejska 53
tel. 601 517370, 77 4425071

 

Opis oferty


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Podstawowym zakresem działalności firmy AGM - Technika Sanitarna jest projektowanie instalacji wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła, instalacji sanitarnych i gazu. Zaprojektujemy każdą instalację, dla Twojego domu, dla hali produkcyjnej, hotelu, lodowiska, basenu czy też przychodni, laboratorium lub szpitala. Zajmiemy się również nadzorem nad realizacją Twojej inwestycji w zakresie instalacyjnym. Uczynimy wszystko aby proces realizacji Twojej inwestycji był dla Ciebie przyjemny, a wykonane instalacje były przez Ciebie eksploatowane z zadowoleniem, bezawaryjnie przez długie, długie lata. Możemy również wykonać Twoją instalację "pod klucz" począwszy od opracowania projektowego, poprzez dostawę, montaż, pomiary i regulację aż po odbiór i szkolenie z obsługi Twojej instalacji.

Zatrudniamy tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel, nasi projektanci posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia zarówno do projektowania, nadzorowania jak i kierowania robotami budowlanymi. W zakresie naszej działalności jest również sprzedaż, dostawa, montaż i serwisowanie urządzeń i instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po zakończeniu gwarancji. Zaufało nam wiele osób, firm i instytucji, dla których zaprojektowaliśmy instalację, zrealizowali inwestycję, a których instalacjami opiekujemy się przez długie lata.

Naszymi klientami są KNAUF Bełchatów Sp. z o.o., S.P.Z.O.Z. Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, Park Naukowo Technologiczny w Opolu, Szara Willa, Politechnika Opolska i wiele innych. Wykonamy pełną obsługę serwisową urządzeń i instalacji, począwszy od przeglądów gwarancyjnych, konserwacyjnych aż po wykonywanie napraw oraz ekspertyz technicznych.

Czyszczenie instalacji wentylacyjnych kanałowych wraz z nagraniem video przed i po czyszczeniu. Od 2015 roku jesteśmy aż do tej pory jedyną firmą na Opolszczyźnie posiadającą tak nowoczesny sprzęt do czyszczenia instalacji wentylacyjnych. 

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, zarówno przy montażu jak i w dziale serwisu. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do montażu i obsługi urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz pomp ciepła. Dla każdego naszego Klienta stworzymy dobry i zdrowy klimat, dla Ciebie też.